Przejdź do treści

O firmie

RATH Polska sp. z o.o.

Kotły, piece przemysłowe

 

 

RATH opracowuje, produkuje i sprzedaje materiały ogniotrwałe, takie jak betony ogniotrwałe, cegły ogniotrwałe, kotły przemysłowe, piece przemysłowe, elementy filtrów gorącego gazu, wymurówkę pieca lub włókna ceramiczne.

 

Grupa RATH definiuje się jako ogniotrwały dostawca, który rozumie procesy klienta i oferuje optymalne rozwiązania dzięki wyrafinowanemu portfolio produktów. I to przez ponad 125 lat.

 

W czasach szybkiego tempa i krótkiego życia uważamy, że warto o tym wspomnieć. W naszej firmie rodzinnej nie tylko myślimy o sukcesie naszych klientów, ale także myślimy o przyszłych pokoleniach i zdrowym przetrwaniu firmy z odpowiedzialnością za około 550 miejsc pracy.

 

Nasi klienci doceniają nasz punkt widzenia, ale przede wszystkim cenią jakość RATH. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojedyncze kotły przemysłowe, czy o materiały izolacyjne, oferujemy kompletne rozwiązania do wszystkich rodzajów pieców przemysłowychOferujemy doradztwo przy wymurówce pieca wraz z kompleksową ofertą materiałów ogniotrwałych.

 

Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i precyzyjnymi technikami obróbki, a nasze usługi cechują się wszechstronnością i elastycznością.

 Z przyjemnością informujemy, że nasza firma jest laureatem programu Rzetelny Kontrahent

 

logo rzetelny kontrahent