Przejdź do treści

O firmie

Kotły, piece przemysłowe,

materiały ogniotrwałe

RATH Polska sp. z o.o.

 

Firma RATH specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów służących do budowy pieców ogniotrwałych takich jak: betony ogniotrwałe, cegły ogniotrwałe, elementy filtrów gorącego gazu, wymurówki pieców lub włókna ceramiczne.

 

Grupa RATH obecna na polskim rynku od ponad 125 lat, zaopatrująca ponad 550 miejsc pracy, oferuje swoim Klientom nowoczesne i optymalne rozwiązania, wykorzystywane w branży produkcji pieców i kotłów przemysłowych.

 

Główną zaletą RATH jest wszechstronność oraz elastyczność warunków nawiązanej współpracy. Skupiamy się nie tylko na osiągnięciu sukcesu przez naszych Klientów, dużą uwagę przywiązujemy także do zagwarantowania komfortowych miejsc pracy przyszłym pokoleniom.

 

Zarówno piece przemysłowe, jak i kotły przemysłowe stworzone na podstawie innowacyjnych i precyzyjnych materiałów produkowanych przez RATH wyróżniają się wysoką jakością wykonania, co z kolei przekłada się na komfort i bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów.

 

Nasi klienci doceniają nasz punkt widzenia, ale przede wszystkim cenią jakość RATH. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojedyncze kotły przemysłowe, czy o materiały izolacyjne, oferujemy kompletne rozwiązania do wszystkich rodzajów pieców przemysłowych. Oferujemy doradztwo przy wymurówce pieca wraz z kompleksową ofertą materiałów ogniotrwałych.

 

Przygotowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością i precyzyjnymi technikami obróbki, a nasze usługi cechują się wszechstronnością i elastycznością.

 Z przyjemnością informujemy, że nasza firma jest laureatem programu Rzetelny Kontrahent

 

logo rzetelny kontrahent