Przejdź do treści

O firmie

Kotły, piece przemysłowe,

materiały ogniotrwałe

Produkcja pieców i kotłów przemysłowych

 

Rath - kotły przemysłowe, piece przemysłowe

Firma RATH specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów służących do budowy pieców przemysłowych i kotłów przemysłowych takich jak: betony ogniotrwałe, cegły ogniotrwałe, elementy filtrów gorącego gazu, wymurówki pieców lub włókna ceramiczne.

 

Grupa RATH obecna na polskim rynku od ponad 125 lat, zaopatrująca ponad 550 miejsc pracy, oferuje swoim Klientom nowoczesne i optymalne rozwiązania, wykorzystywane w branży produkcji pieców przemysłowych i kotłów przemysłowych. 

 

Główną zaletą RATH jest wszechstronność oraz elastyczność warunków nawiązanej współpracy. Skupiamy się nie tylko na osiągnięciu sukcesu przez naszych Klientów, dużą uwagę przywiązujemy także do zagwarantowania komfortowych miejsc pracy przyszłym pokoleniom. Doświadczenie i komfort pracy daje nam wszechstronność w budowie pieców przemysłowych i kotłów przemysłowych.

 

Jakość wykonywanych pieców i kotłów przemysłowych

Zarówno piece przemysłowe, jak i kotły przemysłowe stworzone na podstawie innowacyjnych i precyzyjnych materiałów produkowanych przez RATH wyróżniają się wysoką jakością wykonania, co z kolei przekłada się na komfort i bezpieczeństwo użytkowania z pieców przemysłowych i kotłów przemysłowych.

 

Nasi klienci doceniają nasz punkt widzenia, ale przede wszystkim cenią jakość RATH. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojedyncze kotły przemysłowe, czy o materiały izolacyjne, oferujemy kompletne rozwiązania do wszystkich rodzajów pieców przemysłowych. Oferujemy doradztwo przy wymurówce pieca przemysłowego wraz z kompleksową ofertą materiałów ogniotrwałych.

 

Przygotowane przez nas produkty do budowy pieców przemysłowych i kotłów przemysłowych charakteryzują się wysoką jakością i precyzyjnymi technikami obróbki, a nasze usługi cechują się wszechstronnością i elastycznością.